Šárka

Šárka Altmanová

rádkyně světlušek

zástupce vedoucí dívčího oddílu

e-mail:  altsarka@seznam.cz

mobil: +420 605 777 807

Od kdy jsi ve skautu?

V první třídě jsem nastoupila do smíšené družinky Lvíčat, která se scházela v radnické školce. Od druhé už jsem pak chodila do klubovny. Přes Fialky a Borůvky jsem se nakonec dopracovala až do Wombat Teamu. Členkou střediska jsem od září 2004.

Jakou máš funkci/kvalifikaci?

Od září 2013 vedu družinku Fialek.

Ještě mám funkci zástupce vedoucího dívčího oddílu, ale ta je spíše formální. Taky se snažím udržet chod webu a vykonávat funkci nástěnkáře.

Absolvovala jsem okresní rádcovský kurz,  Čekatelský lesní kurz MOA a Zdravotnický kurz Flastr 2017.

Na začátku roku 2018 jsem se zúčastnila Zálkadního maskérského kurzu od Prpomu.    K ničemu mne neopravňuje, ale načerpala jsem spoustu nových tipů jak udělat zranění realističtější 😀 .

Co studuješ/kde pracuješ?

Studuji na FZS ZČU obor Ergoterapie. Tento rehabilitační obor usiluje o zkvalitnění života lidí s vrozeným nebo získaným postižení s cílem dosáhnou soběstačnosti ve všech sférách.

Jaké jsou tvoje zájmy?

Na prvním místě je skauting. Zní to zvláštně, ale na schůzky a akce si chodím odpočinout od světa kolem 🙂 . Taky mám zálibu v turistice. Chodit přírodou pozorovat a fotit ji, setkávat se s různými lidmi, navštěvovat zapomenutá místa. Asi je s tím spojeno i  to lezení, buhužel mi na něj poslední dobou nezbývá moc času. Všeobecně mám ráda přírodu. V poslední době se stále více zabývám věcmi souvisejícími se zravovědou.

Také si ráda zahraji nějakou hru, nejvíce mě baví deskovky, nad kterými se musí přemýšlet. Poslechnu si i hudbu a zabrnkám něco na kytaru, naštěstí kytarové profíky máme ve středisku jinde 😀 .